Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

Панельна дискусія «Жінка та війна» / Київ

якщо ви за мною скучили -- приходьте.

звідси

Nina Potarskaya

19 жовтня за ініціативи Ukrainka Fest в рамках жіночого фестивалю «Аніма», та за підтримки фонду ім. Г. Бьоля у приміщенні готелю «Редісон» ( вул. Ярославів Вал, 22), відбудеться МАРАФОН ІНІЦІАТИВ "ДІЙ"
Вхід вільний.
Програма Марафону

15:00 – 16:30 Панельна дискусія «Жінка та війна»
Учасниці: Марія Дмітрієва - феміністка, дослідниця, Ірина Виртосу – журналістка Центру інформації про права людини, авторка видання «Майдан. Жіноча справа», Марія Берлінскька, спіакоординаторка «Жіночої сотні» ім. О. Кобилянської, учасниця АТО
Модераторка: Ніна Потарська, директорка Центру соціальних і трудових досліджень, співкоординаторка «Жіночої сотні» ім. О. Кобилянської.

16:30 – 16:45 Перерва

16:45 – 18:30 Презентація волонтерських ініціатив
Олександра Назарова – волонтерська ініціатива «Дом друзів» Допомога та підтримка для тих, хто змушений виїхати з небезпечних регіонів України.
Мария Макуха «Коли життя перевернулось» програма психологічної реабілітації жінок-переселенок з окупованих територій.
Олександра Дворецька «Схід –SOS» - Громадянська ініціатива Схід-СОС була створена 5 травня на базі Правозахисної організації "Поступ", що до цього функціонувала у м. Луганськ. Наразі існують такі напрямки діяльності організації: допомога переселенцям, допомога потерпілим, гаряча лінія психологічної підтримки, юридична допомога та інші.
Ірина Коваль «http://czvl.org/ua/» - громадська ініціатива, покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які у зв’язку з політичними репресіями, військовими діями та складною економічною ситуацією втратили роботу та потребують допомоги.
Tags: анонс
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments