freya_victoria (freya_victoria) wrote in feminism_ua,
freya_victoria
freya_victoria
feminism_ua

"Четверта хвиля фемінізму?""Виглядає на те, що Дональд Трамп зробив подарунок нашій галактиці. У відповідь на його сексистські, расистські, ксенофобні, ісламофобні, гомофобні та анти-екологічні висловлювання усім світом прокотилась небачена хвиля протестів 21.01.2017. 673 сестринські марші, в яких брали участь жінки і чоловіки усіх рас, національностей і віросповідань планети Земля згуртували глобальну спільноту - заради майбутнього рівності та справедливості.
Перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США, його консервативна риторика та ультраправий популізм стосуються не лише однієї країни. Як супердержава, США має потенціал впливу на справи у всьому світі. Більше того, після демократичних перемог та ліберальних свобод 1990-2000х, світовий політичний маятник хитнувся в іншу сторону. Війни та релігійний фундаменталізм на Сході, праві популісти, які здобувають популярність у країнах Європи, російська гібридна війна з Україною та всім світом - у оптимістичного сценарію глобального майбутнього багато ворогів.
Мешканки та мешканці планети Земля сприйняли інавгурацію Трампа як переломний момент, за яким починається пряма дія. Ініціатива, започаткована жінками США, швидко переросла у всесвітню - 673 (кількість уточнюється) сестринські марші на всіх 7 континентах (включно з Антарктидою!). Більше 4,5 млн учасниць та учасників (і так, чоловіків було багато) висунули гасла, які коротко можна підсумувати як “за все хороше проти всього поганого”."

Читати далі (багато фотографій з різних країн)
Tags: акция, новини, политика, феминизм
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments