troubleboy (troubleboy) wrote in feminism_ua,
troubleboy
troubleboy
feminism_ua

STOP насильству щодо жінок

5 березня 2004 року Міжнародна Амністія розпочинає всесвітню кампанію “STOP насильству щодо жінок”. Цього ж дня Українська Асоціація “Міжнародна Амністія” презентуватиме кампанію у Києві. З 9 до 25 березня 2004 року презентації кампанії та обговорення пройдуть у Львові, Івано-Франківську, Черкасах, Макіївці, Дрогобичі.

Очікується, що під час проведення прес-конференції у Києві буде презентовано Звіт Міжнародної Амністії „Це в наших руках - „ STOP насильству щодо жінок” та проведено дискусію.

Звіт “Це в наших руках - „ STOP насильству щодо жінок” розглядає різні причини насильства – від військового конфлікту до насильства у родині та шкідливих звичаїв, які намагаються контролювати жіночу сексуальність. Важливою частиною презентації є обговорення з представницями/ками жіночих і правозахисних НДО конкретних акцій та заходів плану дій Міжнародної Амністії для України, який буде реалізовуватися у партнерстві з українськими громадськими організаціями та передбачає визначення конкретних партнерських організацій.

Дата та місце проведення будуть уточнені пізніше.

Просимо Вас повідомити офіс УАМА про Ваше бажання взяти участь в презентації та обговоренні.

Будь ласка, надішліть Ваше повідомлення до 3 березня 2004 року на адресу: office@amnesty.org.ua або по факсу: 044 443-78-78, тел. 469-70-27.
Контактна особа – Антоніна Барановська.

До уваги регіональних організацій! В період з 9 до 25 березня 2004 року УАМА проведе презентацію кампанії “STOP насильству щодо жінок” та обговорення у Львові, Івано-Франківську, Черкасах, Макіївці, Дрогобичі. Запрошуємо представників цих регіонів. Будь ласка, повідомте офіс УАМА про Ваше бажання взяти участь у презентації та обговоренні на адресу: office@amnesty.org.ua або по факсу: 044 443-78-78, тел. 469-70-27. Контактна особа – Антоніна Барановська.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments