Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

Семінар із гендерної лінгвістики -- засідання 5.

1 жовтня, на 15:00.

Інститут української мови НАНУ
Відділ соціолінгвістики


запрошує усіх бажаючих на міський семінар з гендерної лінгвістики.

П’яте засідання відбудеться 1 жовтня 2004 р. за адресою: м.Київ, вул.Грушевського, 4, Інститут української мови (актовий зал, 7 поверх).
Початок о 15:00.


Для участі в семінарі запрошуються науковці, аспіранти, студенти, незалежні дослідники та представники з жіночих та молодіжних громадських організацій, що працюють у сфері дослідження гендерних аспектів мови та зацікавлені в обміні інформацією та обговоренні досліджуваних проблем.
Зважаючи на значний інтерес до гендерної проблематики в українському суспільстві, запрошуємо до роботи в семінарі також фахівців з суміжних гуманітарних наук і галузей.

План семінару.
1. “Метаантропология как методологическая основа современной философии пола”. Хамітов Назіп, д.філос.н., Інститут філософії ім. Сковороди, НАН України.
2. “Аспекти електронного діскурсу в конструюванні віртуальної особистості (гендерний аналіз)”. Соколинська Олена, аспірантка, Національний Технічний Університет - Харківський Політехнічний інститут.
3. "Семіотична зміна жіночого імені в українській історичній прозі". Балдинюк Віра, аспірантка, Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка, НАН України.

Керівниця семінару – д.ф.н. Леся Ставицька, зав. відділу соціолінгвістики.
Координаторка – Марія Дмитрієва.
Усі питання, пропозиції, питання, зауваження щодо організації семінару та участі у ньому надсилати електронною поштою за адресою xmas@ua.fm, за телефоном 227-77-95, або у відділ соціолінгвістики (01001 Київ-1, вул. Грушевського 4, кімн. 708, тел. 228-05-61).

На сайті www.linguistics.kiev.ua працює розсилка, підписавшись на яку, ви отримуватимете анонси подальших семінарів, а також інформацію про нові матеріали на сайті. Там вже викладені матеріали першого та другого семінару.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments