FEMEN Movement. Women Power. (femen) wrote in feminism_ua,
FEMEN Movement. Women Power.
femen
feminism_ua

Що ховається за гламурним квiтковим годинником: Український час очами FEMEN

23 серпня 2009р. о 14:00 на Майданi Незалежностi пiд час урочистого вiдкриття квiткового годинника активiстки жiночго руху FEMEN за участю балету “Любовники” провели акцiю «Український час». Таким чином вони розпочали бойкотування святкуваннь з нагоди вiсiмнадцятої рiчницi Незалежностi України.

Цього разу своєю мiшенню соцiальностурбованi дiвчата FEMEN та їх “Любовники” обрали квiтковий годинник та висловили свою думку, щодо того, який час вiн насправдi вiдображує. За пахучим рiзнобарв'ям, на кшталт тих видовищ, якими нас постiйно забавляє влада, ховаються жахливi факти українського сьогодення:

-       кожна четверта повiя в Європi – українка

-       Україна лiдер в Європi по росповсюдженню ВІЛ

-       Україна посiдає перше мiсце по туберкульозу

-       40% населення України живе за межою бiдностi

-       70% проституток в Українi – неповнолiтнi

-       Рiвень коррупцiї в Українi один з найвищих в Європi

-       Украина – центр дитячої порнографiї

«Ми розумiємо, що зараз важки часи для кожного – затяжна економiчна криза та полiтичнi сварки вже набридли i хочеться вiдпочити. Але зараз не час розслаблятися, закривати очi на реальнiсть i довiрливо радiти тому, чого насправдi немає, Незалежностi України,» - прокоментувала Анна Гуцол, лiдер жiночого руху FEMEN.

Як ранiше було зазначено в офiцiйному зверненнi жiночого руху FEMEN, Україна не має морального права вiдзначати свято держави, що за 18 рокiв свого iснування стала державою вседозволеностi для касти «обраних» i безправностi та беззахисностi для решти, держави, що не здатна виконувати свою основоположну функцiю – захищяти своїх громадян та забеспечувати належнi умови для їх життя та розвитку.http://uf.ukranews.com/reportages.php?id=1095
http://photo.unian.net/ukr/themes/14105
http://phl.ua/_site/src/session_detail.aspx?_rubric_id=&_id=33120
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment