philosopanda (philosopanda) wrote in feminism_ua,
philosopanda
philosopanda
feminism_ua

 • Mood:

Російські православні дизайнери розробили купальник для вірних.

http://maidan.org.ua/static/news/2009/1251481196.html

Російські православні дизайнери розробили купальник для вірних. Костюми, що складаються з суконь-тунік та подовжених шорт, мають "відобразити у зовнішньому вигляді внутрішнє перетворення віруючої жінки". Звичайні купальники православні вважають занадто сміливими - бікіні, на їх думку, "пропагують тілесні греховні схильності".

Купальні костюми МП можна придбати на сайті студії жіночого одягу "Преображенское платье", що спеціалізується на одязі для православних християнок. Поки що вибір невеликий і всі три моделі носять виключно "канонічно-Русько-православні" назви - "Аріель", "Баттерфляй" і "Флорія". Вартість цього шедевру складатиме 2 тис. 450 рублів (звичайно ж канонічно-православно-російських). Моделі відрізняються в основному кольором та незначними особливостями крою. Кожен купальний костюм складається з довгих шорт (для особливо благочествих дам пропонуються бріджі нижче коліна) та вільного покрою туніки з непрозорої тканини. Купальник, що прикриває плечі, спину, живіт і стегна, на думку винахідників, дозволить православним МП почувати себе комфортно на багатолюдному пляжі.

Поки що невідомо чи користується новинка попитом у християнок. Подібні костюми для віруючих вже давно створили дизайнери-мусульмани. Мусульманський варіант жіночого одягу для купання складається з довгої сукні з капюшоном і називається буркіні. В такому одязі мусульманки отримали можливість купатись на громадських пляжах і в басейнах.

Джерело: Газета.ру
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment