negidnyk1980 (negidnyk1980) wrote in feminism_ua,
negidnyk1980
negidnyk1980
feminism_ua

Ваші чоловіки

Товаришки феміністки, потрібна ваша допомога.
Я працюю в одному укрїнському журналі. Вже давно читаю дану спільноту, і на днях вона наштовхнула мене на ідею однієї публікації.

Статей на гендерну тематику і про феміністичнийрух надруковано вже багато. А от про те, як будуються відносини у сім'ях жінок-феміністок я ще не читав. Звісно, йдеться про ту частину спільноти, котра не заперечує інститут шлюбу. Думаю, це слушна нагода розвінчати цілий ряд міфів про фемінізм та емансипативний рух.

Ідея полягає в тому, щоб зробити колективний портрет чоловіків, які зв'язали своє життя із жінкою-феміністкою. Кілька таких чоловіків уже дали мені свої коментарі, але для публікації цього замало.

Тому пропозиція:

Якщо ви одружені самі або знаєте такиі подружжя, залиште мені свої контакти - пишіть на мило kyivandriy[at]ukr.net  Я з радістю поспілкуюсь із вашими чоловіками, і напишу про ваші сімейні стосунки.

Питання стосуватимуться того, як ви організовуєте свій побут, як розподіляєте обов"язки, які дискусії виникали між вами і чоловіком, в чому підтримуєте одне одного, в чому є розбіжності у поглядах? Зрештою, як воно, жити із феміністкою? Наскільки вдається побудувати гендерну рівність в окремо взятій комірці суспільства?

Наперед дякую. Андрій.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments