philosopanda (philosopanda) wrote in feminism_ua,
philosopanda
philosopanda
feminism_ua

ПАРЄ не змогла ухвалити резолюцію щодо одностатевих шлюбів

ПАРЄ не змогла ухвалити резолюцію щодо одностатевих шлюбів

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1340535

Делегати ПАРЄ в середу так і не визначилися в питанні юридичного визнання одностатевих шлюбів. Дискусії перенесено на квітень. Експерти вважають, що документ не ухвалили через тиск релігійних організацій.

Попри застереження духовенства і тиск громадськості ПАРЄ має намір навесні повернутися до цього питання та закликати держави-члени Ради Європи не допускати дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію чи за гендерною ознакою. До квітня міжнародні парламентарі хочуть розглянути близько 80 поправок до резолюції, яку планували ухвалити цими днями на зимовій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі.

Українська делегація ПАРЄ не має єдиної позиції щодо прав сексуальних меншин. Тож, коментарі українських представників на таких дискусіях будуть стриманими, прогнозує заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Юлія Новікова. Вона не підтримує узаконення одностатевих шлюбів та усиновлення дітей гомосексуальними парами, виступаючи водночас проти їхньої дискримінації в інших сферах.

Люблять, але не настільки

Президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський упевнений, що українське духовенство, зокрема православні, католики та протестанти, тиснутимуть на делегацію України в ПАРЄ, аби ті висловилися проти одностатевих шлюбів. «/Вони, звичайно, люблять цих людей як своїх сестер і братів, але не вважають, що такий шлюб має бути схвалений державою. Такі ж самі проблеми є і в США, і в Європі/», - наголошує Єленський.

Напередодні Всеукраїнська рада церков закликала владу та громадськість України не підтримувати на міжнародному рівні будь-яких ініціатив, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих відносин. Зі свого боку лідер Гей-форуму України Святослав Шеремет виступив із закликом підтримати європейську ініціативу з захисту прав ЛГБТ-спільнот. Він виступає за те, аби держава захистила їхнє право на створення сім’ї.Джерело : Німецька Хвиля <http://www.dw-world.de>
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments