Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

спасайся кто может, Украину оккупировали страшные гендер-геи!

прислали мне тут письмо, которое Українська Правовірна Греко-Католицька Церква отправила нашему, простигосподи, президенту, а также за каким-то хером президенту северного соседа и ещё куче народу.
(вообще, судя по их сайту, их любимый жанр -- эпистолярный)

я в тексте под катом не поменяла ни буквы, ни запятой.
этот мутный поток сознания оставляет странное чувство -- я была на тех мероприятиях, про которые они говорят -- и про гендерное образование, и на министерской встрече. и после чтения этого текста у меня ощущение, как у того старого еврея из анекдота, который посоветовал молодому почаще читать антисемитские газеты -- потому что они пишут, что евреи владеют миром.
так и тут.

как, наверно, тяжело и страшно жить на этом свете людям, которые писали этот текст.
(впрочем, стоит отметить их ядовитые плевки в сторону других церков, более адекватных. приятно знать, что не все церковники у нас такие больные на голову)


Президент України
Віктор Федорович Янукович
Пане Президенте,

звертаються до Вас єпископи УПГКЦ з інформацією відносно гендер політики, яка суттєво стосується кожного громадянина, кожної сім’ї і цілого народу. ЄС замість практичної допомоги в економічній області нав’язує українцям антиморальну гомосексуальну ідеологію поєднану з т. зв. гендер рівністю. Плодом є моральний розклад особистості, сім’ї і народу. До того має послужити:
а) узаконення пропаганди гомосексуалізму в освіті, культурі і мас-медіа
б) узаконення гомосексуальних шлюбів
в) узаконення усиновлення дітей гомосексуальними „парами”
г) узаконення гомофобії, яка карає батьків, коли б оберігали дітей від гомосексуальної пропаганди і зведення

11.06.2010 відвідали Україну дві євро-комісарки (нетрадиційної сексуальної орієнтації) і погрожували Україні карами, якщо за три місяці не дозволять пропаганду в мас-медіях (т. зв. свобода слова). І якщо Україна не дозволить т.зв. права це означає гей-паради і наступні права – закони про касту геїв, будуть введені кари. Для пропихання цих гей-прав і гей-свобод отримали пропагатори гендер від Європейської Комісії допомогу 14 млн. євро! Це є «Юдів гріш» за зраду культурних, духовних, моральних і народних цінностей. Це є самовбивство людської особистості, сім’ї і народу. Проект гендерної рівності в результаті пропихає, що чоловік може вимагати, щоби йому в документи записали, що він є жінкою, і навпаки. Це є тотальна втрата розуму і совісті. Гендеризм є тісно пов’язаний з гомосексуальним збоченням та аномалією, яку пропихають як модель нової сім’ї та нового суспільства, а це є злочин! Ця ціла протиприродна ідеологія гендер має ті самі філософські та ідеологічні корені, як ідеологія нацизму. Ця ідеологія була в Нюрнбергу засуджена за злочини проти людськості! ІДЕОЛОГІЯ ГЕНДЕР Є З ПЕВНОГО ПОГЛЯДУ ЩЕ ГІРША, ТОМУ ЩО ЗМІНЮЄ ПРИРОДУ І ПСИХІКУ ЛЮДИНИ, ЯКА ТАК СТАЄТЬСЯ МЕДІУМОМ НЕЧИСТИХ ДЕМОНІВ І ЦИНІЗМУ.

До сучасної ситуації цілком відносяться слова архиєпископа Агатангела з Одеси, які висловив на архиєрейському Соборі РПЦ в жовтні 2004: „В сьогоднішньому часі єдиною дорогою для охорони Росії і держав з православним населенням є відділитися від системи глобально нав’язаних грішних законів т. зв. світового розвитку – за наказом св. апостола Павла: „Вийдіть з поміж них і відділіться”, - каже Господь. Практично це означає оберігати добро і противитися злу в усіх сферах життя – в законодавстві, економіці, культурі і в церковному житті. Єдиною православною стратегією в цьому випадку є автаркія. Це не є втеча від реальності, ані народна пиха, ані релігійна утопія, але необхідна державна охорона закладена на православному вченню і протиставлені злу. Ми повинні не тільки боротися з внутрішнім злом в нас, але охоронити себе і своїх близьких та свій народ від зла ззовні. Так як у відкритих війнах це діється силою зброї, в скритих це діється силою законодавства. Сьогоднішній стан світу вимагає від Росії активний духовний відпір антихристівській глобалізації.”

З ЦІЄЮ ПОЗИЦІЄЮ, ЗА ЯКОЮ Є ДУХ СВЯТОГО ПИСЬМА ТА ЦІЛОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ТРАДИЦІЇ, МУСИТЬ З’ЄДНАТИСЯ КОЖНИЙ ПРАВДИВИЙ ХРИСТИЯНИН І КОЖНА ЩИРА ЛЮДИНА.
Наш правовірний синод єпископів УПГКЦ ініціював і, незважаючи на великий опір апостатичних єпископів Греко-Католицької Церкви, підтримав маніфестації проти гей-парадів на Україні. Йшлося про маніфестації в Івано-Франківську (28.03.2010), у Львові (11.04.2010), в Тернополі (18.04.2010), в Дрогобичі (2.05.2010) і в Києві (24.05.2010). В кожній акції брало участь 500-1000 людей.

На жаль, гендеристи після зустрічі в Києві 11.06.2010 вимагали гей-парад в Харкові на 23.08.2010, коли проходитиме день міста. Керівництво міста не дозволило неморальну акцію, яка згідно стереотипного способу мала статися проломом. Після цього за нею настане схвалення неморальних і дискримінуючих законів проти сім’ї і проти більшості суспільства. Геї-гендеристи подали керівництво міста до суду. Тут є актуальним вирок єпископа з Одеси: „Ми повинні охоронити себе і своїх близьких та свій народ від зла ззовні” – не дозволити узаконення гендеру і гомосексуалізму, що нищить людську психіку, совість, природні і моральні цінності.
Пане Президенте, будьте відважні, Бог Вас дав Україні, щоб Ви в цій історичній добі не дозволили моральну і духовну ліквідацію України через гендер, гей-паради та гомосексуальні закони (т. зв. права і т. зв. свободи).

Моляться за Вас
Єпископи УПГКЦ
+ Маркіян ЧСВВр
+ Методій ЧСВВр
+ Самуїл ЧСВВр
+ Ілля ЧСВВр

Копії:
- Президенту Росії Д. Медвєдєву
- Православним єпископам України і Росії
- Депутатам Верховної Ради України
- Депутатам Російської Думи
- Мас-медіа України


Додаток 1. Зустріч гендер-активістів в Києві
Додаток 2. ІІ етап гендерної політики на Україні

Зустріч гендер-активістів в Києві (додаток 1)
Зустріч 22.02.2010р.

Цитата: «22 лютого 2010 Українська система освіти досі сприяє утвердженню гендерних стереотипів у дітей та молоді. Тому необхідно включати питання рівності чоловіків та жінок до освітніх програм як загальноосвітніх шкіл, так і вищих навчальних закладів».Таким є висновок учасників Всеукраїнського гендерного освітнього форуму «Через освіту до рівності». Участь у Форумі взяли понад 300 вчителів, студентів, молодих вчених, експертів з гендерних питань, працівників Міністерства освіти і науки України, регіональних управлінь освіти.
Відповідь: До початкових і вищих навчальних закладів є шкідливим вносити протиприродну ідеологію. Навпаки, потрібно подати таку ефективну програму, яка би формувала майбутню генерацію до життєвої відповідальності і перестерігала від наркотикиків, алкоголізму, декадентських філософій і сект. НЕОБХІДНО, ЩОБ ВОНА ПОКАЗАЛА НА ЗДОРОВИЙ КОРІНЬ ЕТИКИ ТА МОРАЛІ, НА ЯКИХ Є ПОСТАВЛЕНЕ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ВЖЕ ТИСЯЧУ РОКІВ. Гасло: «Повернення до старих джерел».

Цитата: Забезпечення ґендерної рівності відбуватиметься за трьома основними напрямами:
1) Проведення тренінгів для державних службовців... та при прийомі на державну службу.
2) Обговорення з державними службовцями бюджетної сфери ґендерного бюджетування;
3) Підвищення кваліфікації державних службовців, які працюють з ґендерною статистикою
Відповідь: Потрібно признати, що проект гендеризму добре продуманий і забезпечений навіть на найвищих сферах, а це і фінансово. Однак основним питання є, чи проект вносить реформу чи деформу. Але таке питання не може бути піднесено.

Цитата: „Загальним результатом реалізації цього напрямку діяльності проекту повинно стати вилучення з системи освіти ґендерних стереотипів та упереджень.”
Відповідь: Тут мається на увазі відкинути всі природні, етичні та моральні норми, які є з’єднані з людською природою, сім’єю та здоровою народною та релігійною традицією. Потім отруїти людську особистість філософією та демагогією пансексуалізму і гомосексуалізму.

Цитата: „Запровадження ґендерних стандартів викладання в системі середньої та вищої освіти шляхом проведення тематичних тренінгів для вчителів та учнів України.”
Відповідь: Тут йдеться про практичне втілення цих антицінностей до душ дітей та молоді через тренінги для вчителів.

Цитата: „Заснування кафедр з ґендерних студій в українських ВНЗ.”
Відповідь: Тут йдеться про зловживання кафедрами ВНЗ для духовного отруєння дітей та молоді.

Цитата: „Сприяння підвищенню ґендерної чутливості в українському суспільстві.”
Відповідь: Так звана гендерна чутливість, це вже є прийняття суті, тобто духа ґендер, що є з’єднаний з гомосексуалізмом, антицінностями та деструктивною ідеологією.

Цитата: „Цільова група компоненту: Міністерство освіти і науки, Міністерство у справах сім‘ї, молоді та спорту, Комітет Верховної Ради України з питань освіти і науки, вищі навчальні заклади, загальнодержавні та регіональні освітні інституції, неурядові організації, вчителі, викладачі та студенти.”
Відповідь: Власне ця ідеологія гендер не є лише невинною філософією. В ній йдеться про зміну мислення, психіки, моральних цінностей, а до цього має послужити державні інституції, які таким чином мають бути посередниками морального та духовного самогубства України.

Зустріч 11.06.2010р.
Нова державна програма з утвердження ґендерної рівності.

Цитата: „В Україні існують прояви гендерної дискримінації в відкритій чи в скритій формі, сказав міністр Р. Сафіулін. Водночас в українському парламенті серед депутатів лише 7,5 відсотків жінок, жодної жінки серед губернаторів та міністрів, а заробітна плата українських жінок складає 68,6 % від заробітної плати чоловіків.”
Відповідь: Кілька мільйонів українців працюють за кордоном, цим розбиваються сім’ї. Україна має стільки природного багатства і землі, що тут могли б всі спокійно жити. Поки ЄС та ООН хоче щиро Україні допомогти, хай допоможе, щоб людям в Україні була дана можливість працювати.

Видумування штучної рівності (гендер) між чоловіком і жінкою є абсурдом і несправедливістю. Фізично жінка немає стільки сили, щоб могла бути шахтарем, щоб могла працювати на будівництві, щоб могла працювати на металургійних заводах біля доменних печей та займатися важкою чоловічою роботою. Є справедливо, що за важку роботу є вища заробітна плата. Тим більше – батько завжди утримував сім’ю. Що стосується політики, то яка рівність? Жінка, яка має здібності, може працювати в політиці. Все ж до політики мають природні схильності швидше чоловіки. Було б не справедливим штучно просувати до керівництва народу жінок з причини відсоткової рівності. Також було б нерозумним, аби чоловіки згідно гендерної рівності працювали в садочках, щоб були швеями, перукарками, щоб піклувалися про домашній побут і т. д. Однак це некритично пропагується в Швеції. Ці абсурди були пропхані в ЄС з явною ціллю знищення моральних та духовних цінностей. Посередником до цього є пропихання гомосексуалізму. Є цілковитою втратою розуму, згідно гендерної рівності стверджувати, що чоловік вже не є чоловіком, але буде називатися пані Х, а жінка вже не є жінкою, а чоловіком. Створюються різні тренінги, ... Міністерство сім‘ї, освіти та юстиції вирішує абсурди замість того, щоб вирішувати справжні проблеми.

Цитата: „Ці проекти (гендер) також підтримують такі організації, як Програма розвитку ООН, Рада Європи, Міжнародна організація праці, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Загальний бюджет цієї програми становить 14 млн євро.”
Відповідь: ці гроші є на похорон України. А ці міжнародні організації відкрилися філософії, яка прямує до ліквідації етичних та моральних цінностей та так званої «регуляції» людства.

Цитата: „Наприкінці наради, учасники схвалили проект доручення Кабінету Міністрів України, в якому зазначені першочергові завдання для центральних органів виконавчої влади.”
Відповідь: віримо, що влада України цей проект не дозволить, а навпаки заборонить!

Цитата: „27 грудня 2006 року затверджено державну програму з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року, на виконання якої в регіонах нашої держави розроблено та затверджено аналогічні програми.”
Відповідь: Найнеобхіднішим є скасувати цю згубну систему і процес. І то як найшвидше. Це є найактуальніша потреба.

Цитата: „За словами Равіля Сафіуліна, при 38 центральних органах виконавчої влади діють експертні робочі групи з впровадження гендерних підходів. Понад 500 громадських організацій працюють за гендерною тематикою сьогодні в Україні.”
Відповідь: Жахає, як цілеспрямовано і скрито цей процес був впроваджений, та скільки людей було включено до нього.

Цитата: „Нагальним завданням для України є прискорення гендерних перетворень. Підвищення гендерної просвіти населення, створення Всеукраїнської телефонної "гарячої лінії" з питань гендерної рівності, з питань дискримінації за ознакою статі.”
Відповідь: Тут пан міністр непрямо відкриває, що ховається за гендерною політикою. Говорить про дискримінацію за ознакою статі. Це означає, що по суті гендерна політика є з’єднана з пропиханням гомосексуалізму та гомосексуальних законів, якими геї будуть дискримінувати більшість народу. Гендер політика є великим обманом, це є злочином проти людськості гіршим, ніж нацистська ідеологія зі своїми концтаборами. Які сьогодні є плоди? Європейська комісія диктує, що мусять бути пришвидшено приготовлені документи тим чоловікам, які вважають себе жінкою і тим жінкам, які вирішили вважати себе чоловіками. Якщо ця урядова дія буде затягуватися, у багатьох, мовляв, настає небезпека самогубства, як стверджують представники Європейської Комісії. Це є дійсні плоди так званої гендер рівності – помішання розуму, а у багатьох і фізична смерть! Це є плоди гріха бунту проти людської природи такої, яка була дана Богом.

ІІ . етап гендерної політики в Україні (додаток 2)

Вступ
11.06.2010р. у Києві відбулася зустріч гендеристів, які завершили свій план на 2006-2010 роки. Нову програму до 2016 року подав міністр Р. Сафіулін. Цей західний гендер-імпорт, який нищить традиційну сім’ю і молодь, фінансово забезпечує ЄС. Головним пунктом політики ЄС є пропихання гомосексуального законодавства. ЄС виділив Україні для цієї гендер програми 14 мільйонів євро! Ці гроші є призначені на повільну ліквідацію сім’ї, моральних цінностей, а також української незалежності.
Цитата міністра: «Забезпечення гендерної рівності є ключовою складовою євроінтеграційних цінностей.»

Що означає слово гендер? Читач думає, що слово гендер є синонімом рівноправності чоловіків і жінок. Сучасні українські закони забезпечують повну рівноправність чоловіків і жінок. Ця рівноправність мабуть може відсутня десь в Африці чи в Індії, де до сьогодні є касти.

Рівноправність чоловіків і жінок передбачає фізіономічну та психологічну відмінність чоловіків і жінок. Жінка була створена як жінка, а чоловік, як чоловік. Гендер рівність це сліпо заперечує та стверджує, що чоловік може собі вільно вибрати, чи хоче бути жінкою, і залежно від цього мусять йому записати в особисті документи, що він не є чоловіком, а жінкою. Щоб не дійшло до т.зв. дискримінації, то згідно гендер рівності мусить усунутися звернення «пан» та «пані», тому що це є ознакою гендерної дискримінації. А навіть вже не можна називати батьків «тато» і «мама», тому що це є пережиток гендерних стереотипів, коли чоловік називався чоловіком, а жінка жінкою, мама мамою, а тато татом. Ці застарілі гендерні стереотипи, згідно гендерної політики мусять бути як найшвидше усунені. До здійснення цієї цілі мусять бути залучені всі міністерства в Україні. Ця програма гендерної зміни думання мусить бути узаконена, щоб вважалися застарілими нормальні та природні реальності, які «дискримінують» ненормальних чоловіків та жінок.

Ця гендерна рівність на Заході вже має свої плоди, суттєво є з’єднана з пропиханням гомосексуалізму, як наднаціональної політики. Також є з’єднана з законами, які забороняють виховувати власних дітей. Батьки не можуть своїм дітям навіть зробити зауваження, коли вони вчинили зло. Зауваження оцінюється як насилля, а якщо ображена дитина в емоціях подзвонить на «гарячу телефонну лінію», тоді її заберуть від батьків і дадуть на перевиховання «гомосексуальному подружжю», яке пропагується як взірець та ідеал родини. Батьки можуть бути ув’язнені за т. зв. насилля в сім’ї. Про «гарячу лінію» і про «сімейне насилля» говорить міністр України у справах сім’ї. Звичайно він висловлюється двозначно з причини, щоб досягнути просунення цілої згубної системи через міністерства у справах сім’ї, освіти, юстиції. До законів вводяться неясні терміни, які потім пояснюють в протилежному значенні.

Приклад: вже в 1993р. Україна підписала міжнародний договір про рівні права чоловіків і жінок. Однак, ніхто тоді собі не уявляв, що відношення чоловіка і жінки в сім’ї буде поставлене на однаковий рівень з протиприроднім відношенням двох гомосексуалістів, які живуть разом.

Приклад з сучасності: звернення мама, тато, чоловік, жінка в навчальних закладах Каліфорнії є заборонені. Навіть студенти-хлопці в рамках гендерної рівності можуть користуватися дівочим WC. Губернатор сказав батькам: «Ваші старі моральні цінності не мають жодного значення у відношенні до нового духа гуманізму (насправді антигуманізму), який не терпить опозиції. Соціально-сексуальна індоктринація є справою модерного світу.» За словами губернатора і демократичної партії США кожен навчальний заклад в його державі буде індоктринований, як гомосексуально-бісексуальний та транссексуальний.

Згідно гендерної рівності та гендерних законів, діти від 5-ти років через навчальні заклади будуть мати порушену ментальність.

Закони про гендерні стереотипи та гендерну освіту, насправді дискримінують християнських батьків та дітей. Через впровадження гендерних цінностей та гендерного думання в США вже не має жодного параграфу, який би охороняв християнських дітей та їх етичні цінності. Більшість із своїми здоровими цінностями стають жертвами меншості, яка через структуру влади просунула диктатуру антицінностей.

Згідно гендер юстиції в Каліфорнії був виданий закон АВ394, яким карається кожен, хто би прилюдно чи в присутності тільки одного гея висловився, що подружжя між чоловіком і жінкою є єдиним і правильним подружжям. Закон АВ394 це кваліфікує, як «harassament», тобто тиранія, і за злочини тиранізування накладаються конкретні кари.

Розум зупиняється, коли людина довідається, що це власне є гендерна освіта. Параграф закону дозволяє хлопцям одягатися в спідниці, малювати губи, волосся і т. д. Коли батьки протиставилися цим законам, то зіткнулися з «гендерною чутливістю», «гендерною толерантністю» та з «гендерною свободою». Як? Міністерство освіти їм відповіло відкритим листом в якому їм погрожує, що їх (дослівно) похоронять! Тут на практиці проявляються закони т.зв. гомофобії та гендерної рівності. Насправді йдеться про сучасну диктатуру, як сказав губернатор: «Новий дух гуманізму (гендер) не терпить опозицію!!!» Якщо б Америка дотримувалася конституції, яка вже давно не діє, завдяки сучасній «політичній коректності», то права батьків мусіли б перемогти над цією підступною диктатурою.

2% ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ В США ЗА ДОПОМОГОЮ ГЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ І ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ПРОПХАЛИ ЗАКОНИ ЯКИМИ ПОНЕВОЛЮЮТЬ БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН. Ці абсурдні, протиприродні закони, які впроваджують антицінності були просунені за допомогою брехні, маніпуляції та сильної підтримки наднародної ідеології, яка собі узурпувала право володіти над всіма народами та право впроваджувати протиприродні закони на шкоду людської особи, сім’ї, народу та людству! Ця еліта зловживає гомосексуалістами для знищення етичних та моральних законів, а також для знищення християнства.

Ідеологія гендер має свої корені в фройдівській ідеї пансексуалізму. Гендерна освіта усуває моральні та духовні цінності та нав’язує антицінності в гедонізмі, наркотиках, в неприродній сексуальності, збоченому сатанізмі, який поєднаний з самогубствами та приношенням людських жертв у збоченому культі.

Професор етики Др. Петр Креф дослідив, що кількість самогубств молодих людей шкільного та післяшкільного віку від 1975 до 2005р. зросла більше ніж на 3000%.

Чи не є ця «конкретна» політика, сьогодні втілювана через гендер, «чудовим» методом редукції світової популяції майбутнього людства? Ця редукція поступово реалізується впровадженням т.зв. гендерної освіти!

Якщо би ті, хто живе в подружжі, мали двоє чи троє дітей, то забезпечено, що Україна не буде вимирати. Вже сьогодні на Україну поселяються китайці, до країн ЄС мусульмани.

В Німеччині пансексуалізм, гедонізм та гендер веде до того, що в школах є вже великий процент мусульман. Це ще більше стосується Голландії, яка через кілька років буде цілком мусульманською державою.

Міністр у справах сім’ї та молоді України повідомляє, що 27.12.2006р. були підтверджена державна програма гендерної рівності в українському суспільстві до 2010р.

Він сказав, що в Україні є 38 центральних органів, які працюють з метою впровадження гендерних підходів. У 14 областях - призначено на громадських засадах радників Голів облдержадміністрацій. У 17 областях - діє 21 гендерний центр. "Понад 500 громадських організацій працюють за гендерною тематикою сьогодні в Україні", - сказав міністр.

Міністр далі повідомляє: «За участю представників влади різних рівнів здійснюється широка гендерна програма "Права жінок та дітей в Україні", яка складається з п'яти взаємопов'язаних проектів, що фінансуються Європейським Союзом. Загальний бюджет цього проекту - 14 мільйонів євро".

Запитуємо: що означає ця програма? Які діють в Україні закони, що є проти прав жінок та дітей? Які конкретні права гендерна програма їм дасть? В США жінка має право після народження дитини використати лише на 60 днів декретну відпустку. Потім мусить йти на роботу! Чи це є право жінок-матерів та дітей? Впровадження гендерної політики через закони усиновлення дітей гомосексуалістами – чи це є то право дітей? Чи тим правом є впровадження ювенальної юстиції, яке включене до комплексу цих п’яти пов’язаних проектів? Тут немає ні права дитини, ні матері, ні батька! За напоумлення, яке оцінюється як насильство в сім’ї, дітей і молодь будуть забирати в матерів і давати жінкам чи чоловікам, які живуть у «новому подружжі», якому через гендерну освіту та політику надається перевага. Тут йде мова про гомосексуальне подружжя. Якщо батьки будуть захищати своїх дітей від гомо-пропаганди та гендерної освіти, будуть покарані за гомофобію. Міністр сам признається: «Необхідно створити механізм швидкого реагування на проблеми осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах через насильство у сім'ї чи дискримінацію за ознакою статі.»

Запитуємо: якщо насправді йдеться про насильство в сім’ї, чи на Україні не існують відповідні закони? Відповідь: Існують. Тут однак йдеться про маніпуляцію та створювання штучних проблем. В дійсності йдеться про скрите впровадження законів т.зв. ювенальної юстиції. Порядним сім’ям заберуть дітей, або їм заборонять природне та здорове виховання. Ціллю гендер є моральна і духовна ліквідація молоді.

Наступним конкретним проявом т.зв. гендерної освіти громадян є впровадження т.зв. гомофобних законів проти вигаданої дискримінації геїв. Ці закони карають батьків за охорону дітей перед гомосексуальною пропагандою та зведенням. МІНІСТР Р. САФІУЛІН ПОДАЄ ГЕНДЕРНИЙ ПЛАН ДО 2016р. ДЛЯ УТВЕРДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ В УКРАЇНІ. Міністр у справах сім’ї та молоді не сказав, що головним завданням є моральне та економічне укріплення сім’ї та здорового приготування молоді на відповідальне сімейне життя. Замість цього він проголошує протилежне: «Нагальним завданням для України є прискорення гендерних перетворень!»
Tags: Украина, гомофобия, церковь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments