Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

Польські журналісти образили українок

інфо звідси

Польські журналісти образили українок
21.06.2012 08:49
Об’єднання Українців у Польщі протестує проти ксенофобських заяв двох польських журналістів
12 червня Міхал Фіґурський і Куба Воєвудський у своєму ранковому шоу в ефірі комерційної радіостанції висловлювалися зневажливо про українок. Слухачі почули, зокрема: «- Якби моя українка була б хоч трішки гарніша, я б її ще зґвалтував. - А я навіть не знаю, бо вона постійно на колінах!»
Як переконані представники ОУП, журналісти образили представників іншої національності (українців) та іншої статі (жінок).
Свою скаргу Об’єднання Українців у Польщі адресувало Національній раді радіомовлення і телебачення та Уповноваженому уряду у справах захисту рівних прав. У зверенні йдеться, що «... існує нагальна потреба моніторингу громадських і комерційних ЗМІ під оглядом висвітлення питань (національних та етнічних меншостей - ред.)».
Своє обурення висловлюваннями польських жуналістів не приховують користувачі соціальних мереж. Вже створено кілька груп протесту проти поведінки Воєвудського і Фіґурсього.
Я.С./ОУП

якщо хочете підтримати акцію треба на їхню адресу відправити свої дані - імя, прізв, посада, назва орг та адреса - kf _сабака_ pauci.pl
Tags: права женщин
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments