J (gioconda) wrote in feminism_ua,
J
gioconda
feminism_ua

Результати глобального дослідження щодо насильства проти жінок: феміністські рухи - це ключ до змін

Нещодавно в American Political Science Review було опубліковане нове дослідження щодо насильства проти жінок, яке проводилися протягом чотирьох десятиліть в 70 країнах світу. Воно свідчить, що утворення феміністських рухів є більш важливим для змін, аніж національний добробут, ліві політичні партії або кількість жінок-політиків.

Нью-Йорк (PRWEB) 28 вересня 2012

Нове дослідження щодо насильства проти жінок, яке проводилися протягом чотирьох десятиліть в 70 країнах світу, свідчить, що утворення феміністських рухів є більш важливим для змін, аніж національний добробут, ліві політичні партії або кількість жінок-політиків.

Дослідження, викладене в останньому номері журналу American Political Science Review (APSR), що видається Cambridge University Press для Американської асоціації політичної науки (APSA), виявило, що в феміністських рухах, які були незалежними від політичних партій і держав, жінки були в змозі сформулювати свої головні пріорітети та зорганізуватись для досягнення своїх цілей саме як як жінки, не маючи необхідності брати на себе ширші зобов’язання, або підтримку ще й чоловічих потреб. Поширюючись у різних країнах, феміністські рухи примушують уряди затверджувати глобальні та регіональні нормативні акти і закони щодо насильства.

Сильні, незалежні феміністські рухи були першими, що сформулювали проблеми насильства проти жінок і стали каталізатором для урядових дій; з іншими організаціями ці питання сприймалися як такі, що є важливими тільки для жінок. Сильні рухи отримали значну суспільну підтримку і увагу, і примусили засоби масової інформації винести ці питання в площину громадського обговорення. У тих країнах, де зміни у політиці щодо насильства відбуваються повільніше, феміністські рухи докладають зусиль щодо прийняття глобальних і регіональних угод, які б сприяли таким змінам.

S. Laurel Weldon, співавтор дослідження, стверджує: "Насильство проти жінок є глобальною проблемою. Дослідження, проведені в Північній Америці, Європі, Африці, Латинській Америці, на Близькому Сході та в Азії виявили надзвичайно високий рівень сексуального насильства, переслідувань, торгівлі людьми, насильства в інтимних стосунках та інші форми насильства стосовно жіночих тіл та психіки. В Європі це становить більшу небезпеку для жінок, аніж рак, адже 45 відсотків європейських жінок відчувають ті чи інші форми фізичного або сексуального насильства. Рівень насильства майже однаковий в Північній Америці, Австралії та Новій Зеландії, а дослідження в Азії, Латинській Америці та Африці показують, що насильство проти жінок там існує повсюдно."

Обсяг даних для вивчення є безпрецедентним. Дослідження включає в себе всі регіони світу, з різними ступенями демократії, багаті і бідні країни, а також ряд світових релігій - воно охоплює 85 відсотків населення світу. Знадобилося п'ять років для того, щоб проаналізувати дані, тому останній рік, охоплений дослідженням - 2005-й.

Mala Htun, співавтор дослідження, додає: "Соціальні рухи сприяють формуванню громадських та державних програм і створюють політичну волю для вирішення певних питань. Дії уряду, в свою чергу, сигналізують про національні пріоритети і значення громадянства. Коріння змін прогресивної соціальної політики лежать в громадянському суспільстві ".

ENDS

Потягнуто звідси.

Примітки для редакторів:
"The Civic Origins of Progressive Policy Change: Combating Violence against Women in Global Perspective, 1975–2005" опубліковане в останньому номері American Political Science Review і доступне в Інтернеті за адресою: journals.cambridge.org/psr
Абстракт (прямий лінк)
Весь текст (прямий лінк)


Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Michael Marvin з Cambridge University Press по телефону (001) 212.337.5041 або по електронній пошті за адресою: mmarvin(at)cambridge(dot)org

Автори дослідження доступні для інтерв'ю. Будь ласка, використовуйте контактну інформацію вище, щоб влаштувати зустріч.

Про "American Political Science Review"
Видається для Американської асоціації політичних наук. Є провідним науково-дослідним журналом з політичної науки, друкує рецензовані статті та огляди есе з різних напрямків, що стосуються вказаної дисципліни. Сюди відноситься політична теорія, американські політичні діячі, державна політика, державний уряд, порівняльна політологія і міжнародні відносини. APSR видається безперервно з 1906 року.
Додаткову інформацію та повний список вмісту можна знайти за адресою: http://journals.cambridge.org/psr

APSA (Американська асоціація політичних наук): http://www.apsanet.org
Cambridge Journals: http://journals.cambridge.org

Tags: государство, действие, исследования, насилие, политика, феминизм
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments