Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

насильство проти жінок

Международный женский правозащитный центр "Ла Страда-Украина"

На Національну "гарячу лінію" із запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює в центрі "Ла Страда - Україна" днями зателефонувала киянка, яка розповіла, що невідомі чоловіки пізно ввечері побили її у власному підїзді.
Вони били її головою об стінку, за її словами "трохи поштвохали ногами". Але висновок її такий - побили несильно, не думайте, не так як били учасників протестів в Києві, тож жива.
Її питанням було - чи звертатися їй в міліцію, чи ні, оскільки вона, вважає, що це може бути небезпечним для неї.

Цей дзвінок нібито не стосується безпосередньої тематики "Гарячої лінії". Але він примусив задуматися усіх консультантів про те, як швидко візуалізувалося зростання насильства в суспільстві, що штовхання ногами та биття головою об стінку не розцінюються як критичні дії!

Наскільки на фоні беззаконня і виходу із правового поля діяльності правоохоронних органів та силових структур населення буде готове звертатися до них за захистом і очікувати того захисту, який має надаватися по праву? І чия підтримка постраждалим є дуже важливою.

Наскільки серйозно і люди, і суспільство, і держава будуть ставитися до випадків насильства в сім"ї, яких щорічно лише офіційно фіксуться більше ста тисяч, якщо насильство взагалі виправдовується як частина державної політики?

І чи розуміємо ми всі, що насильство не є способом вирішення конфлікту, а породжує нове насилля, замикаючи тим самим своє коло?
Tags: насилие
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments