Mary Xmas (maryxmas) wrote in feminism_ua,
Mary Xmas
maryxmas
feminism_ua

Тренінг «Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації»/ Київ, 27-27.03 / Львів, 1.04

Тренінг «Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації»
Тренінг відбудеться 27-29 березня у Києві і 30 березня – 1 квітня у Львові.

Участь у тренінгу дозволить учасникам покращити журналістські навички, підняти рівень обізнаності з гендерних питань. Після проходження тренінгу учасники зможуть долучитися до інформаційної кампанії в медіа на тему ролі жінки в політиці та матимуть можливість створювати матеріали та публікувати їх у своїх ЗМІ та на веб-ресурсі проекту на гонорарній основі.

Групи учасників тренінгів формуються на конкурсних засадах. Цільова аудиторія проекту – журналісти всіх типів ЗМІ всіх регіонів України, які мають певний рівень досвіду з означених тем.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Передбачені кава-паузи та обіди. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат за проїзд. У разі відбору на навчальний захід участь в усіх його сесіях без виключення є обов'язковою.

Для участі у тренінгах необхідно заповнити анкету-заявку онлайн, а також надіслати 1-2 найкращі роботи за останній рік на тему захисту прав людини, просування гендерної рівності або подолання стереотипів у суспільстві до 12:00 17 березня. PDF-файли або гіперпосилання на ваші роботи надсилайте на адресу irrp.org.ua@gmail.com.

Зареєструватись на участь у тренінгах можна тут
Tags: анонс
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments